Przasnyskie gadżety do kupienia w Miejskim Domu Kultury

Już od dziś w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu można kupić unikalne gadżety związane z naszym miastem. Są nie tylko znakomitą pamiątką dla mieszkańców, ale i najlepszym prezentem dla odwiedzających nas znajomych, rodziny i przyjaciół. Fantastyczne, sygnowane Przasnyszem przedmioty cieszą oko i nie rujnują kieszeni.

 

– Zapraszamy do zakupu gadżetów miejskich, które sami zaprojektowaliśmy – zachęca MDK w Przasnyszu.

Do kupienia są: m.in. kubki, szklanki do piwa, magnesy, otwieracz, eko torba i koszulki. Ceny znajdują się na zdjęciach.

 

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ZanZi
ZanZi
2 lat temu

Nie ma to jak pozyskiwać pieniądze od mieszkańców za sprzedaż rzeczy kupionych z pieniędzy mieszkańców

allon
allon
2 lat temu
Reply to  ZanZi

Gdyby to starostwo tak pozyskiwało kasę to by był niezły artykuł,ale ze miasto to ok

Agnes
Agnes
2 lat temu
Reply to  allon

Przestań pieprzyc juz te głupoty. I starostwo i miasto to identyczny kibel. A ty jesteś pływającym w środku klockiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Agnes

Dokładnie tak. Razem taplamy się w tym szambie.

Zdziwiona
Zdziwiona
2 lat temu

A mnie uczono, że gdy są obok siebie spółgłoski, przy przenoszeniu, dzieleniu na sylaby, wskazane jest je rozdzielić. Czy zmieniły się zasady ortografii od tych zamierzchłych czasów, gdy pobierałam lekcje?

Konwalia
Konwalia
2 lat temu
Reply to  Zdziwiona

W naszym mieście nie przestrzega się żadnych zasad, tym bardziej ortograficznych.

trybok
trybok
2 lat temu
Reply to  Zdziwiona

To logo robił znany tylko na Orlika przasnyski raper, który szczyci się swoim brakiem wykształcenia, więc czego można się było spodziewać?
Swoją drogą wspomniany raper to ziomal naszego burmistrza więc konkurs zapewne rozstrzygniety tak jak większość ogranizowanych przez Urząd Miasta 🙂

MIŚKA
MIŚKA
2 lat temu

Ja pierdziele…. zróbcie torby ze zdjęciem Chrostowskiego albo Bienkowskiego to chętnie kupię 😀 A może i Królową gdzies wcisnąć. Buhahaha ale jazz

taaaaa
taaaaa
2 lat temu

A ja kupię se kufel. Uważam, że to fajny pomysł i gadżet fajny. Wszystkie faktycznie miasta mają swoje gadżety, co was boli ?

was85
was85
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Ktoś napisał to już na samym początku. Wyjmują ci kolego banknot z kieszeni w podatkach, a potem mówią kup pan ten zacny produkt. Produkt, który zamówiliśmy za twój hajs, który 'zaprojektowaliśmy’ w godzinach pracy (lol, czy oni w ogóle wiedzą co to znaczy zaprojektować kubek torbę czy inny kawałek plastiku?)

taaaaa
taaaaa
2 lat temu
Reply to  was85

Tak jak każde miasto turystyczne, czy każde inne, które dba o promocję, czy też chce się pozytywnie kojarzyć, posiada swoje gadżety. Jest to naturalne i fajne. Co wam nie pasuje ? Proponowałbym doczepić się do czegoś innego, bardziej konkretnego. Burmistrz na specjalnej radzie miasta, na której rozmawiano o remoncie MDK, mówił, że będzie przygotowana wizualizacja rewitalizacji MDK, gdyż stara jest nieaktualna. Wizualizację chyba mieli wykonać pracownicy MDK – gdzie ona jest ? Bo raz jeszcze gadżety związane z miastem są i fajne i potrzebne, ale wysłać od dawna znany symbol Przasnysz, jest łatwo. Wizualizacja miała być, tej nie ma.

was85
was85
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Po pierwsze, Przasnysz nie jest miastem turystycznym. W Urzędzie Miasta funkcjonuje Referat Promocji i to on powinien się tym zajmować – to by było naturalne, to dwa. A tak wszystko tu stoi na głowie, MDK robi „promocję” za miasto, biblioteka i muzeum robią „zajęcia plastyczne i kulturę” za MDK, a ten z kolei tylko umacnia się jako prywatny folwark mamuta…

taaaaa
taaaaa
2 lat temu
Reply to  was85

Tak jak każde miasto turystyczne, czy każde inne, które dba o promocję, czy też chce się pozytywnie kojarzyć, posiada swoje gadżety. 

was85
was85
2 lat temu
Reply to  taaaaa

W Urzędzie Miasta funkcjonuje Referat Promocji i to on powinien się tym zajmować – to by było naturalne

Marta
Marta
2 lat temu
Reply to  was85

Ja bym to nazwała egzystuje, bo nie funkcjonuje od początku nowej kadencji.