Przasnyski ZSP zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej Klas Mundurowych

W niedzielnym Turnieju Piłki Nożnej Klas Mundurowych udział wzięło 6 drużyn. Najlepszą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

 

W niedzielę, 17 września w Przasnyszu odbył się Turniej Piłki Nożnej Klas Mundurowych. Jego organizatorem był 2 ORel w Przasnyszu oraz Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta Krzysztof Bieńkowski.

– Do rywalizacji w niedzielnym turnieju, który odbył się w ramach obchodów 84. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę, przystąpiło 6 drużyn złożonych z uczniów klas o profilach mundurowych z okolicznych szkół średnich. Rozgrywki przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair play – relacjonuje Powiat Przasnyski.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  • I miejsce – ZSP Przasnysz (drużyna nr 1),
  • II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce,
  • III miejsce – ZSP Przasnysz (drużyna nr 2),
  • IV miejsce – Zespół Szkół Społecznych STO w Raciążu,
  • V miejsce – Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu,
  • VI miejsce – Szkoła Techniczna BZDZ w Ciechanowie.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Antosiak (ZSP Przasnysz – drużyna nr 1), zaś najlepszym strzelcem Mateusz Kołodziejczyk (Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce). Tytuł najlepszego bramkarza przyznano Jakubowi Smolińskiemu (ZSP Przasnysz – drużyna nr 1).

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments