Przasnyski zespół W Innym Stanie wystąpi w Tarnobrzegu na koncercie „Gramy dla Ukrainy”

Zespół W Innym Stanie wystąpi w charytatywnym koncercie dla Ukrainy, który odbędzie się w dniach 25-26 marca w Tarnobrzegu.

 

Gramy dla Ukrainy – pod takim hasłem odbędzie się koncert charytatywny dla Ukrainy w Tarnobrzegu.

– Z potrzeby chwili, z potrzeby serca, w odpowiedzi na pomysł Tomasza Sałaty – trójka tarnobrzeskich animatorów kultury – Damian Wojciechowski, Tomasz Sałata oraz Krzysztof Miśkiewicz, łączą siły i zapraszają do udziału w koncercie Tarnobrzeg Ukrainie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek zostanie przeznaczony na wsparcie ukraińskich uchodźców – informują organizatorzy.

 

W czasie koncertu zagrają: Luperman, Ian Boon & The Music, Acidsitter, The Heavy Clouds, Ganja Trasnformers, Gun Jah, Negril, Shashamane.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono także przasnyską grupę w Innym Stanie. W skład zespołu wchodzą Bartłomiej Ulatowski, Jan Brodowski, Łukasz Chrostowski, Przemysław Sawicki oraz Łukasz Kosmala.

Koncert odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, przy współpracy z Tarnobrzeskim Centrum Wolontariatu oraz stowarzyszeniem Plus w Wozowni Framu w Tarnobrzegu.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wstyd
Wstyd
8 miesięcy temu

Gramy czego? Tego suszu z dworca?

Bogdan
Bogdan
8 miesięcy temu

Uwaga, proponuję następującą formę – zespół przestanie mamrotać i zejdzie ze sceny, gdy zebrana kwota przekroczy pewną wartość.

Grażyna
Grażyna
8 miesięcy temu
Reply to  Bogdan

Człowieku jak ci nie pasuje to stań na scenie i pokaż co potrafisz.A dla zespołu szacunek