„Przasnyski Talent Show” powraca w 2021 r. Trwają zgłoszenia

Po rocznej przerwie wraca „Przasnyski Talent Show”, którego finał w 2019 r. zgromadził tłumy. W 2020 r. ze względu na pandemiczne restrykcje konkurs się nie odbył, zaś w 2021 r. odbędzie się w wersji online. Już można wysyłać zgłoszenia.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu (który jest organizatorem konkursu) krótki film (maksymalna długość nagrania to 3 min.) przedstawiający dowolny talent np.: śpiew, grę na instrumentach, pokazy akrobacji, pantomimy lub występ teatralny.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 czerwca na profil Facebook MDK w Przasnyszu lub przy pomocy aplikacji WhatsApp na numer 515 512 880.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 16 lat z powiatu przasnyskiego. Dzieci mogą występować pojedynczo lub w grupach – maksymalnie do 10 osób. Konkurs, podobnie jak jego pierwsza edycja, będzie  podzielony na dwa etapy: eliminacje oraz finał.

Jury spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 10 najlepszych filmików. Następnie zostaną one opublikowane na  profilu MDK, a zwycięzcę wyłoni głosowanie za pomocą “lajków” pod filmami. Wygrają 3 występy z największą liczbą głosów.

Głosowanie odbędzie się od 1 do 8 lipca, do godz. 20.00. Ogłoszenie wyników odbędzie się 7 lipca. Dla laureatów MDK przygotował nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą będzie występ podczas wydarzeń plenerowych i kulturalnych w Przasnyszu.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments