Przasnyski szpital będzie realizował świadczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej uzasadnionej patologią zawodową

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu informuje, że od 15.03.2021r będzie realizować świadczenia w zakresie ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, uzasadnionej stwierdzoną patologią zawodową, dla osób z terenu powiatu przasnyskiego.

 

Warunkiem uzyskania świadczenia jest zgłoszenie się do lekarza medycyny pracy w SP ZZOZ w Przasnyszu  – Poradnia Medycyny Pracy (tel. 29-75-34-450), w celu  otrzymania skierowania do zakładu rehabilitacji, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową.

 

Program jest skierowany do osób aktywnych zawodowo lub nieaktywnych zawodowo (przerwa w pracy nie dłużej niż 2 lata). Lekarz Medycyny Pracy kwalifikuje do leczenia fizjoterapeutycznego, którego celem będzie zmniejszenie bólu, zwiększenie ruchomości stawów, poprawa funkcjonalności oraz zmniejszenie liczby nawrotów dolegliwości, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową.

Magister fizjoterapii zleci 2 rodzaje zabiegów fizjoterapeutycznych, z których będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku, w Dziale Rehabilitacji SP ZZOZ w Przasnyszu.

Szczegółowe informacje na temat realizacji programu i godzin wykonania zabiegów fizjoterapeutycznych,  można uzyskać pod nr telefonu: 29-75-34-442.

 


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments