Przasnyski rejon Szlachetnej Paczki szuka potrzebujących rodzin

Przasnyski oddział Szlachetnej Paczki szuka rodzin, którym będzie można pomóc podczas tegorocznej edycji.

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 21. edycja Szlachetnej Paczki. Wolontariusze starają się dotrzeć do potrzebujących rodzin.

– W ramach Szlachetnej Paczki już od wielu lat pomagamy najbardziej potrzebującym. Szlachetna Paczka dociera do biedy ukrytej, której nie zauważamy na co dzień, która jest niezawiniona. Często pojawia się w rodzinie w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby, a nawet trudno dostępnego i słabo skomunikowanego miejsca zamieszkania utrudniającego podjęcie pracy – mówi Magdalena Kowalewska, lider rejonu Przasnysz Szlachetnej Paczki.

 

Rejon Przasnysz Szlachetnej Paczki zwraca się do mieszkańców powiatu przasnyskiego o zgłaszanie rodzin, którym można pomóc podczas tegorocznej edycji i tym samym zrobić im prezent na Święta Bożego Narodzenia.

– Może znasz kogoś, kto doświadcza takiej biedy. Może wśród Twoich sąsiadów, znajomych, osób, z którymi rozmawiasz w ośrodku zdrowia lub na szkolnym korytarzu jest ktoś, komu Szlachetna Paczka mogłaby pomóc. Już dziś możesz zgłosić taką osobę lub rodzinę do Szlachetnej Paczki. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej, a oryginał dokumentu podpisanego przez przedstawiciela rodziny prześlesz do nas pocztą. Osoby potrzebujące nie mogą zgłaszać się do Szlachetnej Paczki osobiście, ale to właśnie Ty możesz być pośrednikiem pomiędzy potrzebującymi, a Paczką – dodaje.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 rok temu

Powinni dostać ludzie naprawdę potrzebujący a nie patologią która narobiła dzieci i tylko patrzy kiedy opieka coś da… Rozejrzyjcie się się za ludźmi starszymi schorowanymi i naprawdę potrzebującymi wśród nas jest ich wielu.

Ona
Ona
1 rok temu
Reply to  Wojtuś

Masz rację wesprzeć ludzi starszych i samotnych ,a nie brakuje nich wystarczy się dobrze rozejrzec

Joanna
Joanna
1 rok temu

Żenada jak się czyta te komentarze 😡 aż mnie szlak trafia ( patrząc na moją kiepska sytuację w tym momencie ) z chęcia jak bym mogła zrezygnować ze świadczeń to bym zrezygnowała i poszła z chęcią do pracy ! Nie pozdrawiam

Inny
Inny
1 rok temu

Czas pokaże do kogo pomoc dotrze….