Przasnyski MOPS zakupił 20 rowerów. Będą z nich korzystać seniorzy

W ramach projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu kupiono 20 rowerów. Skorzystają z nich seniorzy.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu w ramach projektu „Łagodzenie skutków pandemii wśród grup wysokiego ryzyka – osoby 60+” kupił 20 rowerów w tym, 10 rowerów elektrycznych, 9 rowerów miejskich oraz 1 rower trójkołowy dla seniorów niepełnosprawnych.

– Jazda na rowerze staje się bardzo popularną formą aktywności fizycznej. Fanów jazdy jednośladem jest coraz więcej, zarówno wśród młodzieży jak i osób starszych, stąd kolejna propozycja dla seniorów zainteresowanych przejażdżkami rowerowymi – informuje MOPS.

 

W środę, 3 sierpnia na przasnyskim stadionie miejskim zostało przeprowadzone pierwsze spotkanie seniorów z Jackiem Jelińskim, który omówił szczegółowo zasady korzystania z rowerów, w tym elektrycznych oraz zasady bezpieczeństwa w poruszaniu się na drodze.

– Seniorzy wyrazili bardzo duże zainteresowanie deklarując wolę udziału w kolejnym spotkaniu zaplanowanym na 24 sierpnia 2022 roku – dodaje MOPS.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pasjonat
Pasjonat
1 rok temu

Jak dobrze rozumiem ? Dla tej grupki seniorów kupuje MOPS rowery ?To chyba zart

ewa
ewa
1 rok temu
Reply to  Pasjonat

I to jak patrzę na wyniki przetargu wydali na zakup kilkadziesiąt tysięcy złotych. A teraz jeszcze do tego dobra płaca dla instruktora i pewnie dla kogoś za wynajem pomieszczenia. Kolejny dobry pomysł na wyrzucanie pieniędzy. Tylko pogratulować.

Ela
Ela
1 rok temu
Reply to  ewa

Tu się całkowicie zgadzam, wyrzucamy kasę tam gdzie nie trzeba,akurat tych seniorów to chyba stać na rower

jana
jana
1 rok temu

Jestem seniorką poproszę jeden rower.

mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu

Ożeszqrwa.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Polecieli po bandzie.Brak słów.

wpz
wpz
1 rok temu

Teraz proonuję dyskusję czemu młodzi uciekają z Przasnysza.

karol
karol
1 rok temu

Kampania wyborcza ruszyła na dobre