Przasnyski MOPS poszukuje asystentów osób niepełnosprawnych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu pozyskał 50 031 złotych dofinansowania ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację programu „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” – edycja 2021.

 

Projekt skierowany jest zarówno do dorosłych osób niepełnosprawnych, jak i do dzieci w wieku do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Rolą asystenta osoby niepełnosprawnej, która będzie brała udział w programie, jest pomoc jego uczestnikom w wyjściu na zewnątrz, powrocie do domu, czy w robieniu zakupów. W przypadku dzieci, pomoc w doprowadzaniu i odbieraniu ich z placówek oświatowych oraz wykonywaniu czynności dnia codziennego.

 

Osoby starające się o stanowisko asystenta osoby niepełnosprawnej powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy z osobą niepełnosprawną, a także zdawać sobie sprawę, że usługi asystenta będą realizowane 24h/ 7 dni w tygodniu.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

2600 brutto? Czy ciut mniej?

Syn Zenka
Syn Zenka
2 lat temu

Zapomnij o takich pieniądzach. Jeżeli się zdecydujesz to będziesz dymał 24/7 na umowie zlecenie za 13 zł na rękę.

Marysia
Marysia
2 lat temu

24/7, ciężka, odpowiedzialna, wyczerpująca psychicznie praca na umowę zlecenie za takie wynagrodzenie ? to poniżające dla podopiecznego i opiekuna..

Mieszka
Mieszka
2 lat temu

Umowa zlecenie za marne grosze, ciężka i wymagająca praca, jak Wam nie wstyd coś takiego w ogóle proponować ludziom w tych czasach? Poniżające!