Przasnyski MDK z umową na profesjonalny projektor cyfrowy

Decyzja o przyznaniu dofinansowania na nowy projektor cyfrowy dla Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu zapadła podczas jednej z ostatnich sesji Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Dziś oficjalnie podpisano umowę.

 

Punktualnie o godzinie 12:30 w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu pojawili się marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz radny Konrad Wojnarowski. Z ramienia przasnyskiego samorządu umowę podpisali burmistrz Łukasz Chrostowski oraz skarbnik Iwona Domańska.

 

– Bardzo dobra wiadomość. Cieszymy się, że  Samorząd Województwa Mazowieckiego uznał, istotność naszego projektu ,,Kino wraca do Przasnysza. Zakup profesjonalnego projektora cyfrowego”. Wnioskowaliśmy o kwotę 200.000 zł, gdzie wartość projektora to ok. 300.000 zł. Jest to kolejny krok w organizacji nowoczesnego kina w Przasnyszu – powiedział w rozmowie z naszym portalem wiceburmistrz Łukasz Machałowski.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2 lat temu

Gdyby nie ten marszałek i szczepankowski to ci nasi włodarze nadal by budy dla psów w mieście stawiali.

Maria
Maria
2 lat temu

Cały czas tylko od Marszałka i Marszałka… stopy mu całujcie za to. Może coś się ruszy na tej wiosce.

taaaaa
taaaaa
2 lat temu

Prawda jest taka, że jak Szczepankowski wziął się za MDK, to w chwilę pozyskał 4 mln zł. Uważam, że gdyby nadal był starostą, to dziś, albo by była budowana sala koncertowa z kinem przy szkole muzycznej, albo MDK pozyskałby jeszcze większe fundusze, dostając finansowe wsparcie od powiatu. A starostą jest Bieńkowski i … nie ma nic.

WPZ
WPZ
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Sławek weź zamilcz

taaaaa
taaaaa
2 lat temu
Reply to  WPZ

Wiesz WPZ, że w Przasnyszu mieszka kilka tysięcy ludzi i nie każdy ma na imię Sławek ? Wiesz to ? Nie każdy też mieszkaniec miasta Przasnysz, jak i powiatu jest zaślepiony miłością, czy to partyjną czy inną. 2.5 roku strzelania fotek. Nic więcej. Bo sorry no – każdy powiat remontuje drogi i każdy powiat zdobywa na ten cel dofinansowanie, często znacznie większe niż nasz cudotwórca z powiatu. A największe sukcesy obecnego zarządu powiatu, niestety i napiszę to tak NIESTETY, to wciąż kontynuacja działań poprzednika i korzystanie z pieniędzy przez poprzednika zabezpieczonych. Można być albo kretynem zapatrzonym byle tylko PiS, można… Czytaj więcej »

Kaszak
Kaszak
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Ja nie widzę, żeby Mława, Ciechanów albo Maków tyle dróg robili co u nas. Za dużo nerwów, Panie Łukaszu. Pan jedziesz na tym samym wózku. Jak dla mnie ten MDK to nie jest najważniejsza dla mieszkańców inwestycja, bo daje miejsca pracy tylko znajomym burmistrza. Drogi są dla mnie ważniejsze dla mieszkańców niż budynek mdk

taaaaa
taaaaa
2 lat temu
Reply to  Kaszak

Kaszak, ale oczywiście wiesz, że w Przasnyszu mieszka kilka tysięcy ludzi i nie każdy ma na imię Łukasz? Wiesz to ? Czego nie widzisz, że inne powiaty budują drogi, to se zacznij czytać o inwestycjach w sąsiednich powiatach, bo wcale mniej nie robią. Mało tego często robią znacznie więcej. Nawet te dwie drogi za już słynne 130 mln to sukces i rezultat pracy poprzedniego zarządu powiatu, kontynuacja działań i wykonanie jakiegoś zakresu pracy z tym związanego to nie jest sukces. To tylko kontynuacja niezbędnych prac, aby inwestycja została zrealizowana – koniec. To w żadnym wypadku nie jest sukces obecnego starosty,… Czytaj więcej »

Edek
Edek
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Kaszak? Raczej kaszana

Last edited 2 lat temu by Edek
Wiola
Wiola
2 lat temu

Polityki człowiek może się uczyć całe życie I nic z tego Państwo Szczepankowscy umieją zdobywać środki dzięki czemu okolica kwitnie Pani Burmistrz to raz z PiS u raz z PSL u dla Chorzel ogrom kasy łapie A były starosta to bardzo szanowany człowiek I też wszystko załatwi

booster
booster
2 lat temu

czuje tu juz sapanie marka

Danuta
Danuta
2 lat temu
Reply to  booster

Szkoda klawiatury na Ciebie booster,Marek to wyższa liga.Do pięt mu nie dorastasz..

Kierowca
Kierowca
2 lat temu
Reply to  Danuta

Co bronisz konusa. Klepał Cie po tyłku czy co ??

Danuta
Danuta
2 lat temu
Reply to  Kierowca

Napiszę tylko raz.Nie zniżam się do poziomu,który sobą reprezentujesz,musiałabym wkopać się w ziemię na kilometr,a na to nie mam ochoty…

Konował
Konował
2 lat temu

W następnej pięciolatce napewno skończą.

Małpa
Małpa
2 lat temu

Mam pytanie: dlaczego umowę na projektor podpisuje burmistrz? Myślałem że to dom kultury pozyskał to dotacje. Nie kumam tej polityki

Marta
Marta
2 lat temu
Reply to  Małpa

Miejski Dom Kultury to może pozyskać sobie kolejną dziurę w dachu. To po raz kolejny pracownicy urzędu robią ich pracę. Jak to było? Bez układów.