Przasnyski DPS z nowym autem. Przekazał je Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

14 listopada Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Paweł Leszczyński przekazał dla Domu Pomocy Społecznej w Przasnyszu samochód marki Renault Laguna.

 

Dom Pomocy Społecznej w Przasnyszu otrzymał nowe auto. Przekazał je Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Paweł Leszczyński.

– Dom Pomocy Społecznej posiada auto przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim, kupiony pod koniec 2020 roku z dofinansowaniem PFRON i Powiatu Przasnyskiego – informuje Powiat Przasnyski.

– Jest to Mercedes dostosowany do przewozu ok. 20 osób. Auto 5 – osobowe podarowane przez PINB będzie służyło personelowi DPSu do przewożenia mniejszej liczby osób – nie zawsze zachodzi konieczność przewożenia podopiecznych i personelu w komplecie 20 osób, jeżeli np. jeden podopieczny jedzie z opiekunem na wizytę w poradni specjalistycznej – przekazuje Powiat.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kazik
kazik
14 dni temu

Czym będą wykonywać kontrole budów w terenie

Anka
Anka
14 dni temu
Reply to  kazik

Nie martw się sprawdza cię

Eryk
Eryk
14 dni temu

Do czasu jak padnie jakiś moduł elektroniki

Marceli
Marceli
14 dni temu

będą częściej odwiedzać pobierających zasiłki na wszystko a sami jeżdżący nowym bmw? albo rodziny tłukące dzieci? czy tylko na szkolenia?