Przasnyska Policja podała szczegóły niedzielnego wypadku na trasie “różowych słupów”

W niedzielę, 1 sierpnia o godzinie 11.25 na skrzyżowaniu dróg relacji Bartniki – Mchówko doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut osobowych, w wyniku którego pokrzywdzonych zostało pięć osób.

 

– Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że 67-letni mieszkaniec województwa pomorskiego, kierując samochodem osobowym marki Kia Ceed, wjeżdżając na skrzyżowanie od strony Bartnik, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 28 – letniemu mieszkańcowi Przasnysza poruszającemu się samochodem osobowym marki BMW 320D. Doprowadził do zderzenia tych pojazdów, co skutkowało wywróceniem się samochodu BMW na dach i zatrzymaniu się na pobliskiej łące. W pojeździe Kia Ceed znajdowała się jeszcze 72 – letnia pasażerka, natomiast w BMW jako pasażerowie podróżowali 25 – letnia kobieta i 6 – letnie dziecko – informuje kom. Paweł Rykowski.

 

Troje uczestników zdarzenia zostało przewiezionych do szpitali w Przasnyszu i Ciechanowie, a pozostała dwójka Lotniczym Pogotowiem Ratunkowych do szpitali w Warszawie i Makowie Mazowieckim.

Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe zostały wykonane przez grupę operacyjno – dochodzeniową.

Przasnyscy policjanci apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. – Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze – zaznaczają.

 

 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
1 miesiąc temu

A ta łąka to gdzie?

Janek
Janek
1 miesiąc temu

Zapieprzał to bmką ponad 150km/h to poszedł w te pole jak dzik w zarośla.Ładnie wydachował.Moje gratulacje.

Gość
Gość
1 miesiąc temu
odpowiada  Janek

Skąd informacje o prędkości, skoro nie zna ich policja ? Przy czym na drodze podporządkowanej z której auto wymusiło, nie widać śladów hamowania

Zenon
Zenon
1 miesiąc temu
odpowiada  Janek

Zj** jak każdy Janek. Co ma do rzeczy prędkość ?? Czy jest napisane w przepisach ruchu drogowego że jak ktoś jedzie z większą niż dozwolona prędkość to można na nim wymuszać pierwszeństwo. Debil. Jak w Katowicach szlauf lata naćpany po ulicy o 6 rano w niedziele w domu dwoje małych dzieci a kierowca winny.

Janek
Janek
1 miesiąc temu
odpowiada  Zenon

Tak się to kończy jak się zapier**** z klapkami na oczach bo się ma pierszeństwo. Dziadek 67lat mógł zasłabnąć za kierownico i nie ustąpił pierszeństwa. A po dachowaniu bmki widać że jechał nią szybko.Gdyby wolno to by go tylko przepchnął na drugą strone.Powinni doje*** obydwóm. Jednemu za wymuszenie pierszeństwa a drugiemu za prędkość.

Gre
Gre
1 miesiąc temu
odpowiada  Janek

Janek debil jesteś

Gość
Gość
1 miesiąc temu
odpowiada  Janek

Ale skąd wiesz, że dziadek nie miał większej prędkości? Masz jakieś info czy tak pierdo*** jak głupio mądry?

Yrek
Yrek
1 miesiąc temu

Winę ponosi kierowca Kia ale napewno młodzieniec w bmw nie jechał przepisowo 50kh o czym świadczą efekty kolizji

Zygmuny
Zygmuny
1 miesiąc temu

Są dwa powody dla których młodzi ludzie kupują BMW.Po pierwsze ma robić wrażenie po drugie ma jeździć szybko