Przasnyska Jadłodzielnia życzy Wesołych Świąt i przypomina, by nie wyrzucać jedzenia, które zostanie nam po świętach

Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, Smacznego Jajka, Mokrego Dyngusa – życzenia o takiej treści przekazuje naszym czytelnikom przasnyska Jadłodzielnia.

 

Wolontariusze, którzy ją prowadzą, jednocześnie przypominają, by nie wyrzucać jedzenia, które zostanie nam po świętach, a przynieść i podzielić się posiłkiem z tymi, którzy w obecnej chwili znajdują się w trudnej sytuacji.

Jadłodzielnia pomaga osobom, które z różnych względów mają problem ze zrobieniem codziennych zakupów. Pomoc polega na podzieleniu się produktami, których np. kupiliśmy za dużo lub stwierdziliśmy, że jednak nie będą nam potrzebne. A może zrobiliśmy za dużo potraw na święta? Najważniejsze jest to, aby były to produkty nieprzeterminowane.

 

Jadłodzielnia znajduje się w Przasnyszu przy ul. Świerczewo 23 i jest czynna codziennie od 7.00 do 20.00.

Wspierając jadłodzielnię pomagamy potrzebującym i sprawiamy, że jedzenie się nie marnuje. Mogą to być produkty zakupione w sklepie, ale również wyroby własne, np. ciasta, zupy, sałatki, surówki, przetwory itp. Te należy starannie zapakować, nakleić opis potrawy i koniecznie datę przygotowania. Mile widziane są również owoce i warzywa.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments