Przasnyscy żołnierze po raz kolejny na podium w biegach przełajowych.

W dniach 9-11.10.2018 r. w m. Węgorzewo odbyły się Mistrzostwa Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Grupa – III w biegach przełajowych.

Gospodarzem zawodów był 11. Mazurski Pułk Artylerii. Naszą jednostkę reprezentowało dwunastu biegaczy: siedmiu z 2. Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza i pięciu
z 8. batalionu Walki Radioelektronicznej z Grudziądza.

15 miejsce – mjr Narojczyk Arkadiusz

Sztafeta 4×1 km w składzie st. szer. Całka Sylwia, szer. Raniszewska Marzena, szer. Makowski Michał, por. Łazarski Janusz zajęła 3 miejsce.

Sztafeta 4x 2 km w składzie plut. Filarski Jerzy, szer. Żebrowski Krzysztof , szer. Mocek Daniel, szer. Zimmer Łukasz uplasowała się na drugiej pozycji ustępując 1. Brygadzie Pancernej Warszawa-Wesoła.

Drużynowo 2. Ośrodek Radioelektroniczny zajął drugie miejsce ustępując  jedynie o 3 punkty 1. Brygadzie Pancernej  Warszawa – Wesoła, na trzecim miejscu ze stratą 72  punktów do zwycięzcy uplasował się 4. Pułk Chemiczny z Brodnicy.