Przasnyscy seniorzy poznawali tajniki wizażu

Przasnyscy seniorzy biorący udział w projekcie „Aktywny Senior – inicjatywy przasnyskiej Rady Seniorów na rzecz poprawy jakości życia seniorów” zakończyli udział w cyklu warsztatów z kreacji wizerunku i wizażu.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt „Aktywny Senior – inicjatywy przasnyskiej Rady Seniorów na rzecz poprawy jakości życia seniorów”, na który fundusze pozyskano z Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów „Mazowsze dla seniorów 2023”. Celem projektu jest aktywizacja osób starszych, zapobieganie ich wykluczeniu i utracie samodzielności, polepszenie jakości życia mieszkańców regionu w wieku senioralnym.

Projekt składa się z dwóch bloków: artystycznego i bloku zajęć fizycznych wspierających sprawność seniorów. W ostatnim czasie przasnyscy seniorzy zakończyli udział w cyklu warsztatów z kreacji wizerunku i wizażu.

– Uczestnikom zajęć przekazano wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji dojrzałej cery oraz ciała. Określono typy figur, zapoznano z zasadami doboru kolorów i fasonów – informuje Urząd Miasta Przasnysz.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
1 miesiąc temu

Proponuje skupić się na młodzieży, a nie seniorach…