Przasnyscy samorządowcy upamiętnili ofiary katastrofy smoleńskiej

Dzisiaj, 10 kwietnia przedstawiciele przasnyskich władz samorządowych oddali hołd ofiarom katastrofy samolotu prezydenckiego TU 154M, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.

 

Dziś pamiętamy o naszych krajanach, którzy będąc na służbie w tragiczny sposób zginęli w 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Modliłem się rano z rodziną śp. por. Pawła Krajewskego oraz ś.p. senator Janiny Fetlinskiej. Pamiętajmy dziś też o wszystkich ofiarach Katastrofy Smoleńskiej z Parą Prezydencką na czele i wieloma Patriotami Polskimi – napisał starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski.

Kwiaty na grobie ś.p. Pawła Krajewskiego złożył również burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski.

 

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu

Panie Bieńkowski, a jak tam raport komisji Antoniego? Ile jeszcze milionów wydamy na tych oszołomów? Jak się Pan czuję będąc w jednym obozie z tymi pajacami?

Kulek
Kulek
3 lat temu

Ty z tymi swoimi komentarzami jesteś takim samym oszołomem, jak Antoni z parówkami.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu

Jeszcze jedno Panie Starosto.
Państwowa Telewizja wyemitowała nakręcony za publiczne pieniądze film, w którym państwowa instytucja oficjalnie stwierdza, że rosyjskie służby specjalne wysadziły samolot z polskim Prezydentem…

I co teraz? Wypowiadamy wojnę? No bo chyba nie można zostawić tego bez żadnej reakcji? Czy też Andrzej Duda i Morawiecki będą udawać, że nie ma problemu?

Tomek (podobno)
Tomek (podobno)
3 lat temu

A może by tak na Kreml, cały PiS zrzucić?

Efekt jak przy bombie kasetowej, a konwencja chyba jeszcze nie zabrania 😉