Przasnyscy policjanci odzyskali skradzionego Volkswagena. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności

W miniony czwartek, 14 września do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja o kradzieży samochodu z terenu gminy Przasnysz. Po kilku godzinach pojazd został odnaleziony. W sprawie zatrzymany został 37 – letni mężczyzna. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

14 września po godz. 8.00 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja o kradzieży samochodu marki Volkswagen Caddy.

– Według zgłaszającego samochód został skradziony z jednej z posesji na terenie gminy Przasnysz. Zgłaszający oszacował wartość utraconego pojazdu na kwotę blisko 20 000 złotych – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Policjanci rozpoczęli działania, który były skoncentrowane na odzyskaniu skradzionego wozu i zatrzymaniu sprawcy.

– W wyniku podjętych działań operacyjnych funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu udało się ustalić lokalizację pojazdu, a następnie przekazać jego położenie policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Sprawne działanie funkcjonariuszy obu jednostek skutkowało zatrzymaniem 37 – letniego mężczyzny, który przemieszczał się skradzionym pojazdem – dodaje rzeczniczka.

Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy policji auto wróciło do właściciela.

– Mężczyzna podejrzany o kradzież swoje zachowanie będzie tłumaczył przed sądem. 37 – latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Real
Real
8 dni temu

Mial GPS to auto znaleźli… sami z siebie nic by nie zrobili.. tylko mandaty potrafią pisać..

Dziadek
Dziadek
7 dni temu
Reply to  Real

I pouczenia dla swoich

Real
Real
7 dni temu
Reply to  Dziadek

Dokładnie, dodam jeszcze że sami łamią prawo ale tego już nie widzą…