Przasnyscy Orelowcy z muzycznym tournée po Francji

W dniach od 8 do 12 maja, zespół Przasnyscy Orelowcy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego uczestniczył w muzycznym tournée po Francji.

 

„Zaproszenie do udziału w międzynarodowych obchodach upamiętniających Święto Konstytucji 3. Maja dotarło ze strony polskich przedstawicieli w bazie Eurokorpusu w Strasburgu. Celem wyjazdu było przedstawienie środowisku polonijnemu działalności artystycznej naszego zespołu oraz promocja Ośrodka, miasta i garnizonu Przasnysz”- relacjonuje płk dypl. Bogusław Postek.

„Przasnyscy żołnierze zaprezentowali swoje wokalno – instrumentalne umiejętności w trzech miejscach: Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Paryżu, Bazie Eurokorpusu oraz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy Radzie Europy w Strasburgu” – dodaje.

 

Zespół Przasnyscy Orelowcy powstał  przy Klubie Wojskowym 2. Ośrodka Radioelektronicznego w styczniu 2016 roku. Członkowie zespołu to żołnierze zawodowi przasnyskiej jednostki wojskowej, amatorzy, których życiową pasją jest śpiewanie i gra na instrumentach muzycznych. W czasie swojej działalności wielokrotnie udowadniali swój muzyczny talent, biorąc udział m.in. w wydarzeniach z udziałem najważniejszych osób w państwie.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Znowu lans
Znowu lans
22 dni temu

Przestańcie lansować pułkownika z ekipą, bo to już się robi mocno niesmaczne.

Przasnyszanin
Przasnyszanin
22 dni temu

I tak się pracuje w wojsku, a wróg u granic, fajnie.Ale jaki szef MONu taka i armia.A wszystko finansuje suweren.

Przasnyszanka
Przasnyszanka
22 dni temu

Przasnyszanin , to co ty tu jeszcze robisz w kamaszy powinieneś iść i bronić naszych granic a nie wymagać od innych . Pokaż co potrafisz frajerze. A zespół rozsławia naszą jednostkę i nasz kraj za granicą . Brawo

Benek
Benek
21 dni temu

A ten gruby niech łapę z kieszeni wyjmie. Nie przystoi.