Przasnyscy kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych listami gończymi

W sobotę przasnyscy kryminalni, wspólnie z policjantami ze Szczecina, zajmujący się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali w Wałczu mieszkańca pow. przasnyskiego, za którym przasnyski sąd wydał list gończy. Policjanci z Przasnysza zatrzymali w Warszawie także drugiego, poszukiwanego trzema listami gończymi, mężczyznę.

 

Do pierwszego zatrzymania doszło w minioną sobotę w Wałczu (woj. zachodniopomorskie). 43-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, który był poszukiwany dwoma listami gończymi był kompletnie zaskoczony wizytą przasnyskich policjantów. Nie stawiał żadnego oporu. W zatrzymaniu 43 – latka brali udział także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

 

Natomiast dwa dni później policjanci zatrzymali drugiego z poszukiwanych mężczyzn. W tym przypadku w ręce przasnyskich funkcjonariuszy wpadł 38 – letni mieszkaniec Przasnysza, który był poszukiwany trzema listami gończymi, a ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Warszawy. 38 – latek był zaskoczony, że do drzwi mieszkania, w którym przebywał, zapukali policjanci z Przasnysza.

Obaj mężczyźni najbliższe miesiące spędzą za kratkami, a wymiar sprawiedliwości będzie mógł zakończyć czynności procesowe.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments