Przasnyscy harcerze na pierwszych miejscach podczas Rajdu Wisła 2018!

Dwie drużyny z przasnyskiego Hufca ZHP, „Wataha” oraz „Wega”, zdobyły pierwsze miejsca na swoich trasach podczas Rajdu Wisłą 2018! Należy pamiętać również o tych drużynach, którym do pełni szczęścia zabrakło bardzo niewiele, czyli drużyny Tibesti, Bastion, Sanitas oraz Cichociemni.

Jest to kolejny rok, kiedy do Przasnysza zostaje przywieziony puchar za wygraną na WIŚLE. Dodatkowo przasnyska ekipa została poproszona o bycie Drużyną Sztandarową na tegorocznym rajdzie.

W moim odczuciu oraz osób, gości zaproszonych, którzy nie mogli wyjść z podziwu, byliście wszyscy NAJLEPSI, a to jak w 30 minut nauczyliście się trudnego kroku marszowego tylko to pokazało. Rozpierała mnie mega DUMA Mogę tylko powiedzieć, że jestem Komendantem NAJLEPSZEGO Hufca na Mazowszu, a całkiem możliwe, że i w Polsce. Dziękuję niezastąpionym Przyjaciołom z Kręgu Instruktorskiego WATAHA za możliwość pomocy w organizacji Trasy nr 7, dziękuję za spędzenie niezapomnianych kilku dni z wami oraz za super zabawę. To że was znamy czyni z nas bogatszych w kolejne doświadczenia. – dodaje dumny Łukasz Kijora.

red.

Źródło ZHP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments