Prowadził pomimo posiadanego zakazu. Przy sobie miał pudełeczko z amfetaminą

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów. Mężczyzna nie tylko zignorował postanowienia sądu zabraniające mu prowadzenie wszelkich pojazdów, ale także posiadał przy sobie narkotyki. Narkotyki trafiły do depozytu, a ich właściciel do policyjnego aresztu.

 

– Około godz. 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek, w centrum Ciechanowa policjanci pełniący służbę w tym rejonie zauważyli volkswagena, którego kierowca na widok radiowozu przyśpieszył chcąc uniknąć spotkania z policjantami. Mając przypuszczenia, że kierujący pojazdem może mieć coś na sumieniu, funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Szybko się okazało, czym było spowodowane jego zachowanie – informuje Jolanta Bym z KPP Ciechanów.

 

Wobec 26-latka sąd wydał 2 zakazy prowadzenia pojazdów.

– Nerwowe zachowanie kierowcy podczas kontroli sugerowało, że ma on coś jeszcze do ukrycia. Mężczyzna posiadał przy sobie plastikowe pudełko, w którym znajdowała się biały proszek. Badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina – dodaje.

Na tym podróż 26-latka się zakończyła. Został on zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty niestosowania się do nakazów sądowych oraz posiadania substancji psychoaktywnych, za co teraz może zostać skazany nawet na 5 lat więzienia.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments