Prowadził auto wbrew sześciu zakazom sądowym. Chcąc uniknąć kary podał się za brata

W niedzielę, 27 listopada 26 – letni mężczyzna podczas kontroli drogowej postanowił podać się za swojego brata. Powodem kłamstwa był fakt, że posiadał na swoim koncie aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 

W minioną niedzielę, w Ciechanowie na ul. Mościckiego 26 – letni mieszkaniec Mławy chciał wprowadzić w błąd policjantów z Wydziału Prewencji podając zamiast swoich danych osobowych, dane własnego brata. W ten sposób chciał uniknąć odpowiedzialności za kierowanie samochodem wbrew sądowym zakazom.

 

– Dzięki dociekliwości policjantów oraz skojarzeniu wizerunku mężczyzny z poprzedniej interwencji, szybko udało się ustalić, że mężczyzna podaje się za o 3 lata młodszego brata. 26 – latek nie uniknie odpowiedzialności za kierowanie pojazdem wbrew sądowym zakazom, a tych młody mieszkaniec Mławy ma na swoim koncie aż 6 – informuje nadkom. Jolanta Bym.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Został również ukarany mandatem karnym za podanie fałszywych danych osobowych.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boguś
Boguś
1 rok temu

Dajcie mu 7 zakaz. Tekturowe państwo. Nie można go do kicia posadzić na 6msc?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Minister Ziobro może być z siebie dumny. Sześć zakazów a gość jeździ i się śmieje wszystkim w twarz. Państwo z kartonu.

Papi
Papi
1 rok temu

Hejka kochani, Piszę do Was z mojej willi na Powiślu. Jechałem ostatnio do swojej wypoczynkowej rezydencji na Mazurach, mam tam wszystko: spa, saunę, basen oraz pole golfowe. Ostatnio wsiadłem w swoje Porache Cayenne i podczas podróży do tej właśnie rezydencji musiałem zatankować w Waszym mieście. Jezu, nigdy nie widziałem takiej ciemnoty i zacofanej wsi, aż porobiłem zdjęcia. Teraz właśnie siedzę przy kominku i pije dobry koniak pokazując moim kolegom miliarderom zdjęcia waszej zenujacej miejscowosci. Te miasto wygląda jak jakiś betonowy plac, drzew nie ma praktycznie w ogóle. Postanowiłem nawet zjechać z trasy i zobaczyć rynek, naprawdę gratuluję wam wszystkim, bo… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Papi

A teraz się obudziłeś z mokrymi majtkami. Ogarniesz się i do Krossa rowery pakować 😅

Zenek
Zenek
1 rok temu
Reply to  Papi

Papi wstawaj, zesrałeś się!

Chorzelak
Chorzelak
1 rok temu

To może był T.kalkowy on tak rabotaju jak wraca z Norwegii , trochę pojeździ i spowrotem paść owce w Helsinkach gna