Projekt „Kino i Teatr z Rodziną” również w tym roku

Cieszące się ogromną popularnością seanse kinowe i spektakle teatralne będą ponownie dostępne w Przasnyszu.

 

Podczas II sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, 22 maja 2024 r., jednogłośnie podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Przasnysz na realizację zadania pn. „Teatr i kino z rodziną”. Powiat Przasnyski w tym sezonie wesprze projekt kwotą 20 tys. zł.

– „Teatr i kino z rodziną” to zadanie, polegające na organizowaniu projekcji kinowych oraz spektakli teatralnych dla osób w różnym wieku z miasta i powiatu przasnyskiego, odbywających się od czerwca do września. Dzięki dotacji celowej pochodzącej z budżetu Powiatu atrakcje kulturalne są dostępne dla małych i dużych od 2020 roku. Dzięki temu, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, Zarząd oraz Rada Powiatu Przasnyskiego zadecydowały o wsparciu projektu także w 2024 r. – informuje Powiat Przasnyski.

– Wsparcie finansowe przedsięwzięcia wzbogaci ofertę dostępnych atrakcji oraz umożliwi całym rodzinom skorzystanie z ciekawej formy spędzenia czasu wolnego. Organizacja tego typu wydarzeń ma na celu budowanie wspólnych relacji, integracji mieszkańców, będąc przy okazji świetną rozrywką, gwarantującą wysokie wartości artystyczne – dodaje samorząd.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments