Program 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu

Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. W tym roku wolontariusze będą zbierać pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

 

Przed nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 stycznia 2022 roku. W organizację zaangażowali się przedstawiciele wielu stowarzyszeń, klubów oraz społecznicy z terenu całego powiatu przasnyskiego.

W tym roku wolontariusze będą zbierać pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W Przasnyszu tradycyjnie został utworzony sztab WOŚP. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w niedzielnym wydarzeniu, które odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu.

 

Na scenie wystąpią najmłodsi mieszkańcy Przasnysza. Nie zabraknie pokazów zumby, tancerzy z Swag Studio Przasnysz i ciekawych licytacji. Do wspólnej zabawy zaprosi DJ Artur Arcos. Na zakończenie niedzielnego programu WOŚP zagrają zespoły Antykwariat i Kristars. Dodatkowo na miejscu przywitają nas członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Bogatego, kiermasz ciast, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych interesujących stoisk.

Zaplanowano także sporo imprez towarzyszących.

 

 

 

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek_lelis
Marek_lelis
8 miesięcy temu

rekordy zakażeń w skali Europy ale dzieciaki do puchy Jurka niech idą zbierać…. zanim zaatakują mnie wyznawcy Melona niech sprawdzą jakie koszty operacyjne ma Orkiestra i ile z każdej waszej złotówki idzie faktycznie na realną pomoc.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
Reply to  Marek_lelis

No to teraz sprawdź finanse Tadka z Torunia.

Andrzej
Andrzej
8 miesięcy temu

Artykuł jest o WOSP a nie o Tadku

Ala
Ala
8 miesięcy temu
Reply to  Marek_lelis

Gdzie Ty widzisz te rekordy? Za dużo telewizji oglądasz.

Agnieszka
Agnieszka
8 miesięcy temu
Reply to  Marek_lelis

Lepiej do puchu Jurka niż w kościele dla rydzyka

Adam
Adam
8 miesięcy temu

skandal. Coroczny bieg miał odbyć się trdycyjną trasą, ale podobno policja nie pozwoliła i wycofała się z zabezpieczenia. Ciekawe czy na bieg wilczym tropem też nie wyrazi zgody i nie zabezpieczy?

Bohdan z Bartnik
Bohdan z Bartnik
8 miesięcy temu
Reply to  Adam

Miod na moje serce