Próbowali ukraść dwa samochody. Zostali złapani, zanim o całej sprawie dowiedzieli się właściciele aut

Policjanci z komisariatu w Myszyńcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy próbowali ukraść dwa samochody. Złodzieje wpadli zanim właściciele aut zorientowali się, że miała miejsce próba kradzieży ich pojazdów. Okazało się ponadto, że jeden ze sprawców tej samej nocy dotkliwie pobił innego mieszkańca powiatu ostrołęckiego.

 

Cała sytuacja miała miejsce w nocy z 28 na 29 sierpnia.

– Policjanci z Myszyńca ustalili, że na terenie miasta doszło do próby kradzieży dwóch pojazdów, które były zaparkowane na jednej z ulic. W jednym aucie została wyrwana stacyjka. Sprawcom w kradzieżach przeszkodziła osoba postronna, która ich spłoszyła. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania sprawców – informuje kom. Tomasz Żerański.

Policyjne działania szybko przyniosły efekt.

– Ustalono tożsamości sprawców w wieku 30 i 33 lat. Policjanci ustalili również, że młodszy z mężczyzn tej samej nocy dotkliwie pobił mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do komendy i osadzeni w policyjnym areszcie – dodaje rzecznik.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy oraz praca procesowa policjantów i prokuratorów pozwoliła na przedstawienie obu mężczyznom zarzutów kradzieży. Dodatkowo młodszy z mężczyzn usłyszał zarzut pobicia. Teraz obaj odpowiedzą przed sądem.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments