Próba ustanowienia rekordu świata i Guinnessa na strefie już w najbliższą sobotę. Damian Pazikowski zaprasza mieszkańców do kibicowania

12 sierpnia 2023 roku o godzinie 15.00 Damian Pazikowski stanie przed próbą ustanowienia nowego rekordu świata i rekordu Guinnessa w jeździe na rowerze przez 24 godziny non stop.

 

Wydarzenie przy wsparciu władz gminnych i powiatowych promuje 25-lecie Powiatu Przasnyskiego. W imieniu Damiana zapraszamy wszystkich mieszkańców i przybyłych gości do miasteczka zawodów ulokowanego na stacji kontroli pojazdów ALFA.

– W miasteczku będą czekać na Was ciepłe i zimne napoje, przekąski oraz inne atrakcje. Na bieżąco będziecie mogli śledzić na ekranach jak przebiega próba oraz kibicować Damianowi gdy będzie wielokrotnie przejeżdżał obok miasteczka – informują organizatorzy i apelują do mieszkańców:

„Mamy ogromną prośbę dla wszystkich osób, które podejmują aktywność fizyczną w strefie (rolkarze, biegacze, rowerzyści). Prosimy aby w dniach 12 i 13 sierpnia 2023 ograniczyli swój ruch na drogach w strefie przemysłowej. Prosimy o niezatrzymywanie się na drodze i sprawne jej pokonywanie. W to miejsce zapraszamy do miasteczka zawodów na coś smacznego do zjedzenia!” – przekazują.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aaw
aaw
10 miesięcy temu

będzie można przejechaćw tym czasie strefę rowerem?