Prezent dla dziewczyny, jaki wybrać?

Sytuacja wydaje się podbramkowa. Nie pomoże tu nawet najfajniejsza wiertarka, ani nawet komplet nowych opon zimowych. To musi być coś ekstra, co umocni panią naszego serca o szczerych i gorących uczuciach. Zanim zatem rozpoczniemy szalony galop z rozwianym włosem i błędnikiem w oczach po okolicznych sklepach, zastanówmy się wspólnie nad tym, co zadowoli naszą lub przyszłą wybrankę? Jaki prezent będzie najodpowiedniejszy?

 

Prezent dla dziewczyny z okazji…

Właśnie, okazja! To pierwszy trop. Kolejnym będzie obserwacja. Należy ustalić, czym się dziewczyna interesuje, co lubi robić w wolnym czasie, na brak czego narzekała i na co zwracała dłuższą uwagę, przeglądając oferty sprzedażowe w sieci bądź w witrynach sklepowych. Mając taką wiedzę oraz gotowe pomysły na stronie https://morele.net/wiadomosc/jaki-prezent-dla-dziewczyny/16121/, możemy uznać, że to już połowa sukcesu.

Jedno, z czego należy zdać sobie sprawę na samym początku, to fakt, że nie wolno wykpić się wręczaniem koperty z pieniędzmi. Takie faux-pas może skończyć się dla chłopaka fatalnie.

Jakie znaczenia ma okazjonalność?

Cóż, czego innego można się spodziewać na dzień kobiet, a czego innego w święta. Urodziny stanowią niejako podziękowanie, że nasza luba w ogóle raczyła zaszczycić chłopaka swoją obecnością, podczas gdy imieniny są już nieco mniej oficjalne. Tak czy inaczej, zalecana jest odrobina wyczucia. Sympatyczny skądinąd pluszowy zajączek wielkanocny pod choinką może nie być najlepszym pomysłem.

 

Zainteresowania, tryb życia, hobby

Powoli zbliżamy się do sedna. Kluczem do sukcesu jest rozpoznanie potrzeb. Co może sprawić przyjemność dziewczynie uprawiającej namiętnie jogging? Czy smartwatch będzie odpowiedni? Oczywiście! Taki urodzinowy podarek nie tylko będzie długo służył, lecz także każde spojrzenie na niego, przypomni dziewczynie o tym, że jest ktoś, kto czeka i tęskni.

A co powiecie o czytniku e-book dla miłośniczki książek, na święta? Znowu, prezent będzie przy niej w radościach i smutku. Dobrze byłoby dołożyć kilka nowości wydawniczych.

Dzień kobiet będzie wspaniałą okazją na przypomnienie o sobie za pośrednictwem kubka z romantycznym nadrukiem. Poranna kawa będzie okazją do wspomnień, może nawet marzeń.

Melomanka z pewnością ucieszy się podarowanymi jej z okazji imienin głośnikami przenośnymi. Codzienna toaleta, relaks w ogrodzie czy monotonna podróż zyskają dzięki temu zupełnie nowy wymiar.

Prawda, że proste? Teraz drodzy panowie, czas się wziąć w garść i do boju!

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”. – Wolfgang Goethe.

 


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments