Premiera nowego singla Claudii Sky „Karaiby”. Posłuchajcie

Pochodząca z Chorzel wokalistka Claudia Sky właśnie wydała nowy singiel – „Karaiby”. Tym razem jest wakacyjnie i tanecznie.

 

Najnowszy singiel Klaudii powstał we współpracy produkcyjnej z ID Records oraz uznanym studiem produkcyjnym The Foxxes Music.

– Premiera może okazać się najlepszą dla tej artystki i już dziś Radio 5 uznało singiel Klaudii jako tzw. powerplay tj. piosenka dnia. Singiel „Karaiby” można było usłyszeć co godzinę na antenie tej stacji. Gratulujemy Klaudia tym samym pierwszego powerplay’a i pierwszej premiery radiowej – poinformowało ID Records.

 

Singiel został również doceniony przez zespół edytorów Spotify. Artystka trafiła w dniu premiery na playlistę z najlepszymi nowościami tygodnia – „New Music Friday Polska”. To jednocześnie pierwsza publikacja na playliście edytorskiej w karierze Klaudii.

A Wam jak się podoba? Posłuchajcie.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erodisco
Erodisco
1 miesiąc temu

Karaiby chorzelskie u zenka nas zalewem

Syn Zenka
Syn Zenka
1 miesiąc temu

Przez 60 sekund jedna zwrotka, drugie 60 sekund powtarzanie w kółko to samo. W sumie to nawet nie wiem co bo nie mogłem tego zrozumieć. Dykcja słaba.

Klaszczers
Klaszczers
1 miesiąc temu

Z całym szacunkiem oczywiście dla artystki ale Klaudia Sky to brzmi jak pseudonimem rodem z taniego kina klaskanego.

Chorzelak
Chorzelak
1 miesiąc temu

Ona nie pochodzi z Chorzel!

Zbik
Zbik
1 miesiąc temu

Nie jest zle. Rodzina dobrze ocenila w tym dwie kobiety.Wczesniej niestety musialem napisac kilka krytycznych uwag do poprzednich piosenek mam nadzieje konstruktywna (pod ktora sporo plusikow).

Powodzenia Claudia. 

ps warto obejrzec kulisy pracy Ariany w :”Ariana Grande excuse me, i love you (2020) [napisy pl] na cdaPl