Premiera najnowszego singla Marysi Małkowskiej – „Don’t let me down” [VIDEO]

Marysia Małkowska pochodzi z Małowidza. Od dzieciństwa brała udział w różnych uroczystościach lokalnych. Jak podkreśla, już nie jest małą dziewczynką i rozpoczęła dorosłe życie, w którym ma dwie pasje – samochód oraz muzykę.

 

– Aktualnie pracuję jako kierowca zawodowy i dostarczam ładunki na terenie całej Europy. Uwielbiam jazdę nocnymi, pustymi ulicami i dynamiczny ryk silnika. Auta to moja druga pasja, zaś pierwsza to muzyka – mówi Marysia.

Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 5 lat wstępując do zespołu „Młode Kurpie”. Przez dwanaście lat rozwija tam swój wokal oraz słuch muzyczny.

 

W 2015 roku rodzice zakupili pianino, co jak sama wskazuje było przełomem i najpiękniejszym prezentem gwiazdkowym jaki otrzymała.

–  Od tamtej pory prawie codziennie nie odrywałam się od instrumentu. W głowie rodziło mi się coraz więcej pomysłów, wiec postanowiłam, że spróbuje ułożyć piosenkę. I tak to się wszystko zaczęło – wspomina.

We wrześniu Marysia Małkowska rozpoczęła współpracę z Arturem Arcosem, co zaowocowało powstaniem utworu „Don’t let me down”. Pierwszy singiel wokalistki miał swoją premierę wczoraj w serwisie YouTube.

– Utwór poświęcony jest osobie, która w bardzo krótkim czasie zdobyła moje serce poprzez swój urok osobisty i piękną duszę. Klimat tej piosenki to cień ostatniego lata, które zostaje z nami rozgrzewając w chłodne dni nasze stęsknione serca – dodaje.

 

 

 

guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 miesiąc temu

Tragedia.

Luśka
Luśka
1 miesiąc temu
odpowiada  Janusz

Najłatwiej jest komemtować negatywnie. Proszę pokazać własny talent. Ale najwidoczniej go brak skoro zazdrość przemawia.

Kami
Kami
1 miesiąc temu

Przepiękny wokal. Miło się tego słucha. Tak trzymaj 💕

Róża
Róża
1 miesiąc temu

Super teledysk i wykonanie. Kreuje się nam nowa gwiazda.

Robert
Robert
1 miesiąc temu

Coś fajnego dziewczyno . To są fajne kawałki. Czekam na kolejne

Gabi
Gabi
1 miesiąc temu

No no . Wymiatasz. Gratulacje

Kaja
Kaja
1 miesiąc temu

Szykuje nam się nowa gwiazda. Pięknie

Mała
Mała
1 miesiąc temu

Wielkie brawa !!!tak trzymaj

Sentino
Sentino
1 miesiąc temu

Piękny wokal, mógłbym słuchać bez przerwy :tf:

Beti
Beti
1 miesiąc temu

Marysię zęby bolą , skąd ten smutek ?

Mati
Mati
1 miesiąc temu

Świetne to jest!

Luśka
Luśka
1 miesiąc temu

Marysiu jesteś wspaniała. Buziaczki