Premier Morawiecki i marszałek Struzik gratulują inauguracji Roku Świętego Jana Pawła II w Powiecie Przasnyskim.

Z okazji odsłonięcia pomnika Bronisława Matuszewskiego oraz inauguracji Roku Świętego Jana Pawła II w Powiecie Przasnyskim, swoje słowa do naszych mieszkańców skierowali członkowie rządu oraz samorządów z Mazowsza.

Listy skierowane do mieszkańców powiatu przasnyskiego przysłali: Mateusz Morawiecki – Prezes Rady Ministrów RP, Marlena Maląg – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Maciej Wąsik – Sekretarz Stanu w MSWiA oraz Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu

Ja tam bym wolał obwodnicę zamiast tych niewątpliwie pięknych listów.
No ale cóż, life is brutal…

Unger
Unger
4 lat temu

Drugie największe miasto Mazowsza powinno już dawno mieć port lotniczy. A jeszcze nie powstało, bo ważniejsze jest lotnisko o standardzie obsługi rodem z Burkiny Faso, przez które jedyny przewoźnik wysysa pieniądze z budżetu samorządu wojewódzkiego, dzięki zarządcy Struzikowi.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Unger

Drugie największe miasto Mazowsza dostało całkiem zgrabny port rolniczy. Tylko był taki mały problem, że nikt nie chciał z tego portu latać. Dosłownie nikt. Nawet z takich portów jak Olsztyn Mazury coś tam latało i lata. A z Radomia d**a.
Co do Modlina to zgadzam się, że Ryanair powinien płacić stawki rynkowe albo niech wypi****la. Bo Ryanair zarabia, a Modlin pod kreską.