Prawie 200 osób na inauguracji cyklu „Godzinki dla Rodzinki”.

W niedzielę 16 lutego na deskach przasnyskiego MDK wystawiony został spektakl według utworu „Mały Książę” Antoine de Saint-Exupéry. Na widowni zgromadziły się całe rodziny z najmłodszymi nawet pociechami – blisko 200 osób. To ogromny sukces jak na inauguracyjny spektakl z cyklu „Godzinki dla Rodzinki”.

Projekt ten realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz z Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Jak widać po frekwencji pomysł ten to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W bohaterów książki wcielili się aktorzy łódzkiego Teatru MER, których występ bardzo się wszystkim spodobał. Na koniec zebrali więc ogrom braw od publiczności.

Dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu cena biletu dla jednego widza to jedyne 2 złote. Patronat nad projektem objął Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski. Projekt realizowany będzie przez cały 2020 rok.

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejny spektakl, który odbędzie się 15 marca. Tym razem widzowie obejrzą „Pinokia”, a w kwietniu zaś „O dwóch takich, co ukradli Księżyc”. Z pewnością i te przedstawienia przypadną rodzinom do gustu.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments