Prawie 124 tys. złotych kosztowała wymiana oświetlenia w gminie Krasne

Gmina Krasne zakończyła montaż i wymianę oświetlenia w pięciu sołectwach. Inwestycje zostały dofinansowane w ramach programu „Mazowsze dla sołectw 2022”.

 

Gmina Krasne zakończyła realizację zadań pod nazwą „Montaż i wymiana oświetlenia ulicznego”, które zostały dofinansowane w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022” – „Mazowsze dla sołectw 2022”.

Koszt wszystkich inwestycji to prawie 124 tys. złotych, z czego 50  tys. złotych to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Sołectwo Milewo-Tabuły

– W ramach zadania wymieniono 4 lampy oświetlenia ulicznego z sodowych na energooszczędne lampy LED, oraz zamontowano 4 nowe lampy LED na istniejących słupach – informuje samorząd.

Wartość inwestycji to 20.502,88 zł, z czego 10 tys. zł to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Sołectwo Nowokrasne

W ramach zadania wykonano nowe oświetlenie uliczne – zakupiono i zamontowano 4 energooszczędne lampy LED na istniejących słupach. Wartość inwestycji to 19.763,85 zł, z czego 10 tys. zł to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Sołectwo Kurowo

W ramach zadania wymieniono 23 lampy oświetlenia ulicznego z sodowych na energooszczędne lampy LED. Wartość inwestycji to 24.967,44 zł, z czego 10 tys. zł to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Sołectwo Kozin

W ramach zadania wymieniono 14 lamp oświetlenia ulicznego z sodowych na energooszczędne lampy LED oraz zakupiono i zamontowano 2 lampy solarne. Wartość inwestycji to 32.896,97 zł, z czego 10 tys. zł to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Sołectwo Bartołdy

W ramach zadania wymieniono 22 lampy oświetlenia ulicznego z sodowych na energooszczędne lampy LED. Wartość inwestycji to 25.794,95 zł, z czego 10 tys. zł to kwota dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments