Prawda wyszła na jaw. To kierowca ciężarówki spowodował kolizję na ul. Leszno w Przasnyszu

Pod koniec maja na ul. Leszno w Przasnyszu doszło do kolizji. Z relacji kierującego Renault Magnum wynikało, że sprawcą zdarzenia jest nieznany kierujący pojazdem osobowym, który zmusił go do zjechania na pobocze i rowu. Dzięki dociekliwości mundurowych oraz komunikatowi prasowemu okazało się, iż zdarzenie miało inny przebieg, a kierowca ciężarówki mijał się ale…z prawdą.

 

Z uwagi na podejrzenia, co do przebiegu zdarzenia, mundurowi zwrócili się z apelem o kontakt z miejscową jednostką Policji osób, które mogły być świadkami zdarzenia. Dzięki komunikatowi zamieszczonemu na stronie Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu oraz na portalu społecznościowym i na stronach lokalnych mediów do komendy zgłosiła się mieszkanka pow. przasnyskiego, która była naocznym świadkiem zdarzenia. Kobieta przedstawiła inną wersję zdarzenia, która znacznie odbiegała od wersji jaką przedstawił policjantom kierujący ciężarówką.

– Policjant prowadzący postępowanie w tej sprawie ustalił, że sprawcą właśnie jest kierujący pojazdem ciężarowym. Natomiast zdecydowana i opanowana reakcja kierującej pojazdem osobowym, którym kobieta podróżowała z dzieckiem, ustrzegła ją od tragedii – mówi asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

52-letni kierujący Renault w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu usłyszał zarzut spowodowania zdarzenia drogowego oraz wywołania niepotrzebnej czynności przez Policję.

Mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów. Został ukarany mandatami karnymi.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (Laskonogi)
Marek (Laskonogi)
12 dni temu

Hamy ze wsi porobiły prawo jazdy siadają na patelnie i myślą że są u siebie na polu

Kinga
Kinga
12 dni temu

A Ty , mijasz się z ortografią.Jak chcesz komentować a raczej obrażać to zapoznaj się z polszczyzną. “CHAMY”

Last edited 12 dni temu by Kinga
Janek
Janek
11 dni temu

Szkoda że to nie patelnia 😵
Ale marek widać zna się na robocie 😂