Pracownicy przasnyskiej „Trójki” nagrali charytatywny filmik [VIDEO]

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu postanowili w nietypowy sposób wspomóc zbiórkę pieniędzy na operację serca małego Antosia Szlaskiego.

 

Nagrali własny teledysk do piosenki Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”. Filmik umieścili następnie na fanpagu “Czas na Trójkę” i zachęcili do wsparcia zbiórki dla małego Antosia z Gołymina – Ośrodka (powiat ciechanowski).

Do zabawy zachęcają też innych. Nominujemy Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu oraz  Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu – czytamy na szkolnej stronie.

 

Czasu pozostało niewiele

Antoś Szlaski urodził się z poważną i skomplikowaną wadą serca – skorygowanym przełożeniem pni tętniczych, ubytkiem międzykomorowym, atrezją płucną, dekstrokardią. Rodzice znaleźli dla niego ratunek, jakim jest przejście pełnej korekty wady serca. Tego typu operację może mieć wykonaną w szpitalu w Szwajcarii w Genewie. Koszt operacji sięga miliona złotych. Do tego konieczny jest przewiezienie chłopca transportem medycznym. Termin został wyznaczony na początek stycznia 2022 roku.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jak
jak
2 lat temu

Brawo.