Pracownicy przasnyskiego szpitala dziękują za wsparcie Szkole Podstawowej w Bogatem

Jak informowaliśmy wczoraj, 7 kwietnia w szkole w Bogatem obchodzono Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Z tej okazji samorząd uczniowski zorganizował zbiórkę wypieków dla pracowników przasnyskiego szpitala.

 

Zbiórka dedykowana była w szczególności osobom pracującym na oddziale covidowym, ale udało się uzbierać tak dużą ilość pyszności, że również pracownicy innych oddziałów mogli ich spróbować.

 

Dziś, przasnyski szpital wystosował specjalne podziękowanie dla społeczności Szkoły Podstawowej w Bogatem.

„W imieniu własnym oraz personelu placówki, pragnę złożyć serdeczne podziękowania Szkole Podstawowej w Bogatem za okazane wsparcie, a tym samym za zaangażowanie w działania Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu związane z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19.

Otrzymane wsparcie w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy i komfortu pacjentów zarażonych COVID-19  hospitalizowanych w naszej placówce.

Każde wsparcie w obecnej sytuacji  jest BARDZO CENNE. Takie działania pozwalają uwierzyć w to, iż społeczność lokalna i pracownicy systemu ochrony zdrowia nie pozostają sami  w czasach bardzo wyjątkowych, wiążących się z zagrożeniem poczucia bezpieczeństwa, niepokojem o życie i zdrowie każdego z Nas.

Dlatego też, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za wykazanie się pomocą Szpitalowi im. dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu – liczy się każdy dobry gest!”  – napisał Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu mgr Grzegorz Magnuszewski.

 

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Super sprawa,mamy pacjentow z Warszawy z Chorzel…itp… którzy sa bez niczego,bez wody bez pasty do zebów,bez mydła,bez maszynki do golenia itp….Tym nie dowiarkom którzy nie wierza w takie akcję,to zapraszamy do szpitala na oddział lub jak pacjenci wychodza po chorobię….prosze ich cie spytac jak u nas w czasie choroby ten pobyt przebywali,że bardzo sie ciesza z pobytu ,,ze jak brak wody to jest do brania a cI pacjenci co nie moga wstac zlózka,dostali wode na stoliczki….Wielki szacun dla szkoły….za wsparcie od Nas…Pamietajcie dobro powraca…Szacun wielki dla WAS 🙂

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Bzdury opowiadasz rodzina zawsze moze przynieść paczkę ktora zostanie przekazana

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Jak rodzina jest 100km dalej, to dla niektórych jest to problem. Często też są chorzy lub na kwarantannie. Z okolicy na pewno podają paczki.

Obserwator
Obserwator
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Dokładnie,dlatego dla takich pacjentów z daleka,nigdy niczego nie braknie,ani wody .kawy.herbaty,,płynu do mycia,,zyletek,niczego…..wszystko jest do ich dyspozycji i dobre sowa 🙂 kto nie wierzy warto sie spytac pacjentów z Chorzel z Warszawy…..którzy cenia i maja dobre zdanie o naszym szpitalu 🙂

Obserwator
Obserwator
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

rodzina która dba,zawsze,przyniesie paczke ale sa takie osoby starsze,które zosttają same i rodzina ma ich w dupie i zostają bez niczego…..bez wody bez niczego…..faktycznie to sa bzdury,totalne bzdury,szkoda ,ze nie pracujesz w szpitalu i takim osobom ,które Cie prosza o telefon twój prywatny,zeby ktos mógł do rodziny zadzwonic,..i dajesz swój tel i te osoby dwonia i prosza córke która sie rozłacza za pare sekund…..bo ma matke w dupie…..Wiec takie dary w postaci wody,wziecie za reke,powiedzenia dobrego słowa…I BYC NA ZAWOLANIIE….FAKTYCZNIE TO BZDURY….:) ….

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Dokładnie, różne są sytuacje życiowe. A akcja godna pochwały. Brawo!

łukasz
łukasz
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

rodzina może przyniesc paczke tylko czemu tej paczki nie przynosi i rodzina zostaje bez wody itp???

marek
marek
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

rodzina>jaka rodzina?ludzie oddają rodziców i rodziny nie ma….przykre ale prawdziwe 🙁

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu
Reply to  marek

Dlatego tym bardziej trzeba być wdzięcznym za dobrą opiekę w naszym szpitalu. Zawsze mają dobre słowo dla każdego, nawet przed pandemią tak było 👍 Fajnie że ktoś ich docenił i ich ciężką pracę 😊

marek
marek
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Dziekujemy za miłe słowa,My naprawdę robimy kawał dobrej roboty a usmiech pacjentów to dla nas cos wspanialego….Tego nie da opisac sie słowami,to trzeba przezyc….ale uscisk dloni osoby która wychodzi do domu,to jest najwieksza zaplata ,pzodrawiam

ever
ever
1 rok temu

Pomagajmy bezwarunkowo, bo takie akcje są symbolem „Niesienia Dobra” najbardziej wspomagają Każdego samopoczucie ! …. A, Lekarzom, Pielęgniarkom, Salowym, Ratownikom i całemu personelowi medycznemu szczególnie trzeba tej otuchy i dobrej energii. Niech wiedzą, że nie są w tej walce sami. Trwajcie !, uszanowanie…