Pracownicy przasnyskiego MDK-u „zaliczyli” kolejne szkolenie

Pracownicy przasnyskiego Domu Kultury wzięli udział w szkoleniu „Dostępność w instytucji kultury – ABC pracownika sektora kultury”. Omówiono na nim obowiązkowe standardy dostępności cyfrowej.

 

W piątek, 24 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyło się szkolenie dla pracowników – „Dostępność w instytucji kultury – ABC pracownika sektora kultury”. Jest to jeden z elementów projektu „Konwersja cyfrowa domów kultury”, w którym udział bierze przasnyska placówka.

W trakcie szkolenie jego uczestnicy zostali wprowadzeni w świat dostępności cyfrowej.

 

– Omówiono na nim obowiązkowe standardy dostępności cyfrowej, architektonicznej, transportowej, szkoleniowej, edukacyjnej czy też standardy dostępności w działaniach informacyjno-promocyjnych, zasady panujące w tym zakresie oraz dobre praktyki z instytucji kultury – informuje Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz.K.
Grzegorz.K.
1 rok temu

Kurs pisania wniosków by lepiej przeszli. Mają z tym problem podobno.

Przaśnik
Przaśnik
1 rok temu

A jednak coś robią.

Edek
Edek
1 rok temu

Najpierw się robi nabór na stanowisko z zerowymi praktycznie wymaganiami a potem się doszkala

Bolek
Bolek
1 rok temu

Na czas remontu powinno się pracowników przekierować do innych prac na użytek miasta. Zresztą na foto nie ma wszystkich zatrudnionych… czy miastu się opłaca taki scenariusz z MDK jaki ma być przez najblizsze lata ? Pić na wodę