Pracownicy przasnyskiego MDK-u w świątecznym teledysku [VIDEO]

Dziś miała miejsce premiera teledysku do pastorałki „To już Święta” w wykonaniu pracowników Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. O pomysł wspólnego nagrania utworu zapytaliśmy dyrektor przasnyskiego MDK-u, Magdalenę Król – Piórkowską.

 

– Dwa miesiące temu w mojej głowie narodził się pomysł stworzenia piosenki. Projekt, który zaangażuje wszystkich pracowników MDK, ponieważ mamy wiele talentów wokalnych, muzycznych i artystycznych w naszej kadrze. Ten rok jest zupełnie inny niż wszystkie. Z powodu covida nie ma u nas wydarzeń artystycznych, czego nam bardzo brakuje. Rozmawiając wspólnie z pracownikami wypracowaliśmy pewien pomysł. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy napisać słowa do pastorałki, później powstała muzyka, a na końcu aranżacja do utworu. Kolejnym etapem było wykonanie scenografii i  nagranie teledysku. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w ten projekt bez wyjątku. Dziękuje również Natalii Jakubowskiej za pomoc przy tworzeniu muzyki oraz zaśpiewanie razem z nami. Samo nagrywanie teledysku sprawiło nam wiele radości. Do nagrania posłużyły dwie kamerki sportowe i może nie jest on  profesjonalnie nagrany, ale efekt ocenicie Państwo. Tak powstała Pastorałka pt. „To już Święta”. Nasza piękna i radosna pastorałka jest przesłaniem do wszystkich i wprowadza nas w  magiczny czas Świąt w tym trudnym covidowym czasie.  To była piękna, muzyczna przygoda. Dziękuje całej ekipie w zaangażowanie w realizację projektu. Cudnych Świąt dla wszystkich i miłego słuchania naszej pastorałki  w Święta w Waszych domach – powiedziała naszemu portalowi dyrektor Magdalena Król – Piórkowska.

 

 

W nagraniu Pastorałki udział wzięli pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu: Magdalena Król-Piórkowska, Janina Osowska, Martyna Sekuna, Wioletta Bączek, Tomasz Szymborski, Zbigniew Olszak, Robert Próchnicki, Artur Wencław, Tomasz Jakubowski, Marek Karolski, Roman Szymborski oraz gościnnie Natalia Jakubowska.

 

Muzyka: Zbigniew Olszak, Natalia Jakubowska

Słowa: Karolina Kulpanowska, Martyna Sekuna

Nagranie i udźwiękowienie: Marek Karolski

Scenografia: Tomasz Jakubowski


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PRZASNYSZ
PRZASNYSZ
2 lat temu

Gdzie Sławomir?

Przasnyszanka
Przasnyszanka
2 lat temu

Bardzo mi się podoba! Wesołych Świąt!

Marian
Marian
2 lat temu
Reply to  Przasnyszanka

Swietnie brawo

Stefanek
Stefanek
2 lat temu

Super