Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Lidzbarka odwiedzili Przasnysz

W czwartek, 7 października pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu spotkali się z przedstawicielami Ośrodka Pomocy Społecznej z Lidzbarka (woj. warmińsko-mazurskie), w ramach wizyty studyjnej. Chcieli zapoznać się z nowym modelem organizacyjnym, wprowadzonym w przasnyskim ośrodku.

 

Od czerwca ubiegłego roku przasnyski MOPS w ramach projektu „Zmiana systemu organizacyjnego MOPS w Przasnyszu poprzez oddzielenie pracy administracyjnej od pracy socjalnej oraz usług socjalnych” finansowanego ze środków unijnych pracuje w nowej strukturze organizacyjnej, w ramach której działają trzy zespoły, w tym zespół realizujący wyłącznie pogłębioną pracę socjalną.

 

– Nasi goście po krótkim spacerze po rynku naszego miasta udali się do Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej. Dyrektor MOPS wspólnie z pracownikami przedstawiła zarówno dorobek ośrodka, projekty które są realizowane, jak również omówiła nowe rozwiązania organizacyjne, wskazując korzyści płynące z pracy w nowej formule. Przedstawione rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony pracowników MOPS w Lidzbarku – informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments