Pracownicy gminnych instytucji w Jednorożcu po pracy posprzątali las

Pracownicy Urzędu Gminy w Jednorożcu, Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Zakładu Usług Komunalnych, Gminnego Zespołu Oświaty i Gminnej Biblioteki Publicznej posprzątali las w Drążdżewie Nowym. Do sprzątania stawili się punktualnie o godzinie 16.00 po pracy.

 

Zanim oczyszczanie lasu się rozpoczęło wójt Krzysztof Iwulski poprowadził krótką rozgrzewkę, “by trochę się rozruszać i rozluźnić atmosferę po pracy”. Każdy z uczestników otrzymał worki, rękawiczki i koszulkę.

W sumie udało się zebrać ponad 20 worków śmieci. To już druga tego typu akcja pracowników gminnych z Jednorożca.

 

ren


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ANDRZEJ
ANDRZEJ
1 miesiąc temu

Chwała im za to ale nie rozwiązuje to problemu .Nie wiem czemu ale strasznie brudzimy przestrzeń wokół siebie. Potrafimy zanieść do lasu butelkę z napojem ,piwo w puszce ,kanapki w woreczku ale nie potrafimy nie wiedzieć czemu zabrać tych opakowań ze sobą wracając. Dotyczy to nie tylko Jednorożca ale nas wszystkich mieszkających na tym terenie. Poszanujmy piękną przyrodę którą jeszcze na naszym terenie mamy. Doceńmy czystość powietrza , zadbajmy o czystość w lesie .Nie brudźmy ( nie zaśmiecajmy ) przydrożnych rowów. Przecież o wiele przyjemniej iść do czystego lasu ,czystą drogą wśród ciszy i spokoju.