Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakroczymiu z wizytą studyjną w Przasnyszu

W środę, 12 stycznia pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu spotkali się z przedstawicielami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakroczymiu w ramach wizyty studyjnej.

 

Goście z ośrodka w Zakroczymiu przybyli do Przasnysza, by zapoznać się z nowym modelem organizacyjnym, wprowadzonym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Spotkanie odbyło się w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej. Dyrektor MOPS, Joanna Cieślik wspólnie z pracownikami przedstawiła dorobek ośrodka, projekty które są realizowane, jak również omówiła nowe rozwiązania organizacyjne, wskazując korzyści płynące z pracy w nowej formule. Spotkanie było również okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń pracowników.

Od czerwca ubiegłego roku przasnyski MOPS w ramach projektu „Zmiana systemu organizacyjnego MOPS w Przasnyszu poprzez oddzielenie pracy administracyjnej od pracy socjalnej oraz usług socjalnych” finansowanego ze środków unijnych pracuje w nowej strukturze organizacyjnej, w ramach której działają trzy zespoły, w tym zespół realizujący wyłącznie pogłębioną pracę socjalną.

Przypomnijmy, że przasnyski MOPS w ramach projektu „Zmiana systemu organizacyjnego MOPS w Przasnyszu poprzez oddzielenie pracy administracyjnej od pracy socjalnej oraz usług socjalnych, finansowanego ze środków unijnych pracuje w nowej strukturze organizacyjnej, w ramach której działają trzy zespoły, w tym zespół realizujący wyłącznie pogłębioną pracę socjalną.

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments