Pracowita noc przasnyskich strażaków. Drzewa przewracały się na drogi i linie energetyczne. Zniszczony został też garaż

Nadal trwa usuwanie skutków burz i porywistego wiatru, jakie przeszły minionej nocy nad powiatem przasnyskim. Strażacy interweniowali przy usuwaniu drzew. Jedno z nich przewróciło się na garaż.

 

W związku z usuwaniem skutków silnego wiatru i burzy, straż pożarna interweniowała ostatniej doby 9 razy. Zdarzenia związane były głównie z powalonymi na drogi drzewami. Zniszczone zostały też linie energetyczne i garaż.

– Większość zdarzeń, do których doszło minionej nocy, miało miejsce w Krukowie oraz w Obrębcu, Połoni, Rzodkiewnicy i w Ulatowie-Adamach – wyjaśnia kpt. Łukasz Niestępski, dyżurny operacyjny stanowiska kierowania w KP PSP w Przasnyszu.

W czwartek w godzinach porannych strażacy zostali wezwani do usuwania drzewa, które spadło na garaż w Krukowie. Udział w działaniach brało 10 zastępów straży pożarnej.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
10 dni temu

Dalej chronmy spruchniale drzewa,będzie więcej nieszczęść

Amator
Amator
10 dni temu
Reply to  Kalina

Nawet kompletnie suche drzewa stoją przy drogach latami i nikt nic sobie z tego nie robi. A z żywego drzewa obok ścina się konary o średnicy 70 centymetrów przez co drzewo pozbawiane jest połowy korony.

Ania
Ania
10 dni temu

A o elektrykach jak zawsze zapomnieliście…