Poznawali zawód pielęgniarki. Agnieszka Chulczyńska odwiedziła przasnyski SOSW

Uczniowie z przasnyskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego gościli Agnieszkę Chulczyńską – pielęgniarkę, która zdradziła tajniki swojej pracy.

 

W czwartek, 9 marca Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Przasnyszu odwiedziła Agnieszka Chulczyńska. Wizyta była okazją do zapoznania uczniów z zawodem pielęgniarki.

– Pani Agnieszka opowiadała o swojej pracy. Pokazywała jak się robi zastrzyki, opatruje rany, a nawet jak podać kroplówkę. Przeprowadzone zajęcia były wyjątkowe, ponieważ każdy z bliska przyglądał się jak wykonać opatrunek, jak udzielić pierwszej pomocy medycznej – relacjonuje ośrodek.

 

Uczniowie z ogromną uwagą słuchali wykładu swojego gościa. Zdobyli wiele ciekawych informacji, które z pewnością będą mogli wykorzystać w życiu codziennym.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lidia
Lidia
13 dni temu

Lans na L-4!?, gratuluję pomysłu

wiochmen
wiochmen
13 dni temu
Reply to  Lidia

typowe polaczkowe cebulactwo. Schorowana kobieta a mimo to nadal pomaga ludziom. Idź donieść jeszcze

Halina
Halina
13 dni temu

A co na to ZUS? Ta Pani jest na zwolnieniu lekarskim.

jak
jak
13 dni temu
Reply to  Halina

Wredny naród.

jak
jak
13 dni temu
Reply to  jak

Minusujcie kapusie.

,,,
,,,
13 dni temu
Reply to  Halina

Idź zapytaj do ZUS jak taka ciekawość cię zżera a nie głupie pytania na forum zadajesz
Żal dupę ściska co ????????

Jarek
Jarek
13 dni temu

Panie Lidie i Halinę chyba boli że o nich nie pisze się. Ale to trzeba pomagać innym a nie pisac zawistne komentarze. I tak na przyszłość…
Chory pacjent od lekarza może otrzymać zwolnienie chodzące lub L4 leżące. Zależnie od tego, jaki kod wpisany będzie na zwolnieniu, pracownikowi przysługują inne prawa, co do aktywności. 
Czasem trzeba pomyśleć

Zosia
Zosia
13 dni temu

Macie rację,ale zwolnienie to zawsze jest zwolnienie i pacjent nawet jeżeli może chodzić to tylko po to żeby zabezpieczyć swoje niezbędne potrzeby związane z chorobą,a tutaj nie widzę związku

Jarek
Jarek
13 dni temu
Reply to  Zosia

A jeśli pacjent ma długotrwałą lub nie uleczalną chorobę? Ile ma nie wychodzić z domu?

Halina
Halina
13 dni temu

I czego tu zazdrościć? Ta Pani sama się położyła ZUS.Głupota.Powinna pomyśleć o konsekwencjach swojego występku.Niezdolność do pracy a lans jest.

Iwona
Iwona
13 dni temu
Reply to  Halina

Bzdura, żaden ZUS nie jest w stanie podważyć dokumentów choroby i co można a co nie. Żadnych konsekwencji. Żadnego lansu. Zwykła ludzka dobroć, w przeciwieństwie do donosicieli i hejterow. A potem dziwota, że w tym Kraju znieczulica, bo jak pomożesz innemu to krzyk

Andrzej
Andrzej
13 dni temu

Takie komentarze sa nie do zrozumienia w rozwiniętych krajach, człowiek który sam jest chory ale może opuszczać dom i robić to co pomoże jemu samemu (aktywność) pomaga jeszcze innym a jakieś pojedyncze polactwo pluje, rzygać się chce na to

Mania
Mania
13 dni temu
Reply to  Andrzej

Prawdą jest , że szlachetne to co robi ta Pani,ale to samo robi w pracy,więc dlaczego nie pomaga w wolnym czasie po pracy.Gdyby to robiła po dyżurach ,to nie byłoby tej dyskusji

jak
jak
13 dni temu
Reply to  Mania

Mania , głupiaś mania , ty pomóż po pracy .To nie twoja sprawa. PANI AGNIESZKO większość ludzkości przasnyskiej i okolic jest z PANIĄ.

Mania
Mania
13 dni temu
Reply to  jak

Poziom twojej wypowiedzi sięga dna

igor
igor
13 dni temu

ja jako pracodawca byłbym zły na taką postawę swojego pracownika!
Ale jako człowiek, uważam że dla dobra społeczeństwa zachowanie Pani Agnieszki jest absolutnie właściwe! I choć jej osobiście nie lubię, uważam że postąpiła słusznie!