Poznała nad morzem mężczyznę. Ten okazał się oszustem. Zabrał pieniądze i bez słowa odjechał

O tym jak niebezpieczne mogą być nowe znajomości przekonała się mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobieta poznała nad morzem mężczyznę. Ten okazał się oszustem. Zabrał pieniądze i bez słowa odjechał.

 

W środę na Policję zgłosiła się 44 – letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która poinformowała o kradzieży jej pieniędzy.

– Kobieta zgłosiła, że niedawno będąc nad morzem poznała mężczyznę, z którym od tygodnia przebywali w Ostrołęce. Kobieta wzięła pożyczkę w wysokości 13 tysięcy złotych, miały to być pieniądze na ich bieżące utrzymanie. Od minionego wtorku „para” przebywała w jednym z hoteli na naszym terenie. Zgłaszająca dodała, że wczoraj jej partner nagle zniknął, zniknęła także gotówka z jej pożyczki w wysokości 10 tysięcy złotych, partner nie odbierał telefonu – informuje kom. Tomasz Żerański rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

– Po wielokrotnych próbach kontaktu mężczyzna jedynie napisał, że jest w Warszawie jednak nie podał adresu, po tej wiadomości urwał z 44-latką kontakt – dodaje.

Powyższa sytuacja niech będzie przestrogą dla „wakacyjnych” znajomości. Zawsze w przypadku nowo poznanych osób powinniśmy stosować zasadę ograniczonego zaufania.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
11 miesięcy temu

Że są tacu6ludzie naiwni, w banku pewnie nie dostała tych pieniędzy bez swoich danych osobowych i podpisów, ale mogę się mylić

Salman Abullahi
Salman Abullahi
11 miesięcy temu

w naszej religii to niedopuszczalne.
PO wpuszczeniu nas odczujecie duza POzytywna zmiane,
POrzadek w tym na ulicach i strach przez zlamaniem qmrn prawa
Nasi lekarze, prawnicy, inzynierowie prezentuja duze morale
co moze3cie obserowac we Francji i Szwecji.

. Bedziecie zadowoleni i zadowolone Za kradziez mamy surowe kary lacznie z odcinaniem nie tylko internetu
A Radzie Miasta tez beda nasi ludzie
Maro moze POtwierdzic
alum ahh barr