Pożegnanie śp. Małgorzaty Dzierzęckiej

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 kwietnia 2017 r. zmarła śp. Małgorzata Dzierzęcka – wieloletni pracownik Urzędu Gminy Przasnysz, a przede wszystkim nasza droga koleżanka.

Pani Małgosia przepracowała w naszym urzędzie 34 lata. Przez ten okres dała się poznać jako osoba pracowita i sumiennie wypełniająca swoje obowiązki. Nie tylko dlatego jednak zapadnie nam ona w pamięć. Była bowiem niezwykle koleżeńska, pomocna i przyjazna ludziom. Trudno teraz będzie sobie wyobrazić naszą instytucję bez jej ciepłego uśmiechu, dobrego słowa, które potrafiła mieć zarówno dla pracowników urzędu, jak i jego klientów.

W tej trudnej chwili, pogłębionej trwającymi świętami wielkanocnymi, nie jest łatwo znaleźć słowa, którymi chcielibyśmy pożegnać panią Małgosię. Zapamiętamy ją jednak jako dobrego człowieka – a o takie osoby we współczesnych czasach jest coraz trudniej. Choć to pożegnanie przychodzi nam z trudem, czynimy to z potrzeby serca.

Jednocześnie składamy także wyrazy głębokiego współczucia dla męża Sławka oraz córki Ani z rodziną. Przekazujemy im także słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych chwilach. Trudnych dla nas wszystkich.

Wójt Gminy Przasnysz

oraz koleżanki i koledzy z Urzędu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments