Pożegnanie księdza Dariusza Rolińskiego i siostry Izabeli Karwat

Przedstawiciele grup parafialnych wraz z proboszczem Andrzejem Maciejewskim, pożegnali księdza Dariusza Rolińskiego oraz siostrę Izabelę Karwat, którzy odchodzą do pracy na innej parafii.

 

PW ostatnią niedzielę, 19 czerwca w kościele Farnym w Przasnyszu wierni wraz z przedstawicielami grup parafialnych oraz proboszczem Andrzejem Maciejewskim, pożegnali księdza Dariusza Rolińskiego oraz siostrę Izabelę Karwat, którzy odchodzą do pracy na innej parafii. Decyzją biskupa płockiego Piotra Libery, ksiądz Dariusz został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w Płocku.

– Ksiądz proboszcz podziękował siostrze Izabeli za 3-letnią pracę katechetyczną w Szkole Podstawowej nr 2 oraz w Parafii Św. Wojciecha, a księdzu Dariuszowi za 5 lat owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii oraz pracy katechetycznej w SP3 i w LO – informuje rzymskokatolicka parafia św. Wojciecha w Przasnyszu.

 

Parafianie życzyli im powodzenia w pełnieniu posługi, a także dziękowali za ich trud i pracę, a także mile spędzone lata w przasnyskiej parafii.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
11 dni temu

Siostra Iza-wspaniały człowiek ! Dziękuję

za usmiech ,którym Siostra mnie obdarzała praktycznie każdego dnia …Życzę zdrowia i zadowolenia z nowego miejsca.