Pożar na Zawodziu. Straż podaje szczegóły zdarzenia

Kilkudziesięciu strażaków przez ponad dwie godziny walczyło z pożarem budynku produkcyjnego znajdującego się przy ul. Zawodzie w Przasnyszu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

 

11 października, o godzinie 20.10 do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Zawodzie w Przasnyszu. Na miejsce akcji zadysponowano 8 zastępów. Obecny był także oficer operacyjny.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia, w wyniku rozpoznania okazało się, że pali się na poddaszu w budynku produkcyjnym, pomiędzy stropem, a pokryciem dachowym. Budynek był pokryty blachą, natomiast konstrukcja dachu była drewniana – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

 

Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Zarzewie ognia było ukryte. By dotrzeć do źródła pożaru musieli rozebrać pokrycie dachowe. Po około dwóch godzinach akcji gaśniczej pożar udało się całkowicie ugasić.

– Zniszczeniu uległa konstrukcja i poszycie dachu o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. W pożarze nikt nie został poszkodowany – dodaje Kuligowski.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 rok temu

sis brak informacji