Powszechny Punkt Szczepień w Przasnyszu zmienia lokalizację

Decyzję podjęto w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym.

 

W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym Starostwo Powiatowe zwróciło się z wnioskiem o zmianę lokalizacji Powszechnego Punktu Szczepień w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

– Aby dalej realizować to zadanie i umożliwić wszystkim chętnym zaszczepienie się przeciw covid-19 zmieniamy lokalizację punktu na Sadową 9, a tym samym zwiększamy potencjał populacyjnego Punktu Szczepień zlokalizowanego przy POZ w SPZZOZ w Przasnyszu. Przed nami czwarta fala, jak i nowe zadanie – realizacja szczepień przeciw grypie, którą również będziemy realizować jesienią bieżącego roku – informuje SP ZZOZ w Przasnyszu.

 

– Ponadto, by nie zaburzyć rytmu pracy i dać możliwość zaszczepienia się jak największej liczbie chętnych, uczestniczymy też w piknikach organizowanych przez Kola Gospodyń Wiejskich, gdzie również szczepimy – czytamy w przesłanej do naszej redakcji odpowiedzi.

Szpital współpracuje również ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy przyłączyli się do akcji i są w stanie zapewnić transport do punktu szczepień czy też mobilnego Zespołu do domu Pacjenta – oczywiście po wcześniejszym umówieniu się na taką wizytę.

 

Najbliższa okazja plenerowa, w czasie której będzie można się zaszczepić, będzie w mobilnym punkcie szczepień w czasie imprezy w Świętym Miejscu, zaś  kolejna, w czasie pielgrzymki dzieci i młodzieży do Rostkowa.

 

ren

 

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maxx
maxx
22 dni temu

Trzeba się rejestrować na te mobilne punkty czy po prostu się idzie?