
Urząd Miasta we współpracy ze Stowarzyszeniem Arena Dobra już niebawem wyda miejski kalendarz charytatywny. Na kartkach kolejnych miesięcy zobaczymy animacje z pracownikami miejskich i powiatowych instytucji. Wydanie kalendarza sponsorują firmy z naszego regionu.
„Nasi mieszkańcy z różnych instytucji w mieście, udostępnili swoje wizerunki, aby dać się zanimować i stworzyć przez Kamila Kowalskiego kalendarz, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie jednego z naszych mieszkańców” – poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Łukasz Chrostowski, który razem ze Stowarzyszeniem Arena Dobra, koordynuje przedsięwzięcie.
W kalendarzu znajdziemy animacje: Urzędu Miasta w Przasnyszu, Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Muzeum Historycznego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Domu Kultury, Miejskich Przedszkoli nr 1 i 2, Szkół Podstawowych nr 1,2,3, Komendy Powiatowej Policji, 2. Ośrodka Radioelektronicznego i Straży Pożarnej.
Kalendarz będzie można nabyć już w pierwszych dniach stycznia – a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.
Kalendarz sfinansowały: sponsor główny: firma Rembud Development Sp. z o.o, Sushi Tutaj Przasnysz, Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa, SmartHouse Piotr Tomaszewski, Paw Gog Brico Marche Przasnysz, Maciej Witkowski Szkoła Jazdy, Szymon Knieć, Drukarnia J.J. Maciejewscy.
– W związku z ogromnym zainteresowaniem innych instytucji, organizacji pozarządowych, klubów – już wiemy, że Bajkowy Kalendarz Przasnyski będzie miał swoją charytatywną kontynuację w 2025 roku – dodał burmistrz.

ren
