Powitanie wakacji przy przedszkolu w Jednorożcu. Było mnóstwo śmiechu i zabawy

Na placu przedszkolnym przy Przedszkolu Samorządowym  w Jednorożcu odbyło się „Powitanie wakacji”. Wydarzenie było współfinansowane z budżetu Powiatu Przasnyskiego oraz Gminy Jednorożec.

 

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Dziecięce Atelier, które działa na rzecz dzieci i mieszkańców gminy Jednorożec.

– Było dużo śmiechu, zabawy, konkursów z nagrodami, wata cukrowa, popcorn oraz wiele innych atrakcji! Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny, gdzie dzieci mogły dowolną techniką namalować herb Powiatu Przasnyskiego, zwycięzcy otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy konkursu medale i upominki – przekazują organizatorzy.

– Jedną z największych atrakcji był też dmuchany byk oraz plac zabaw, do których ustawiła się nieustająca kolejka maluchów. Całość wydarzenia uświetniła grupa animacyjna, która zapewniła dzieciom wiele ciekawych konkursów, gier i zabaw. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i z pewnością na długo pozostaną im w pamięci wspomnienia wspaniale spędzonego czasu – dodają.

Stowarzyszenie Dziecięce Atelier dziękuje za obecność Wójtowi Gminy Jednorożec Krzysztofowi Nizielskiemu oraz dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu Arturowi Piotrakowi.

– Ogromne wyrazy wdzięczności za wsparcie i współfinansowanie realizacji zadania stowarzyszenie kieruje do Starosty Przasnyskiego Pawła Mostowego, całej Komisji Konkursowej Powiatu Przasnyskiego oraz wszystkich tych, którzy byli zaangażowani w pomoc i wsparcie przy realizacji wydarzenia – przekazują.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments