Powiedz „Tak” na „Weselu Kurpiowskim”. Trwają poszukiwania młodej pary

Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Mieczysława Mieszki w Kadzidle poszukuje młodej pary, która zdecyduje się wypowiedzieć sakramentalne „Tak” podczas imprezy folklorystycznej, przy blasku fleszy i barwnym obrządku.

 

„Wesele Kurpiowskie” uznawane jest jako jedna z największych imprez w stylu folklorystycznym, która od lat była organizowana na terenie Kurpiowszczyzny. W roku ubiegłym, w związku z epidemią koronawirusa nie udało się zorganizować kurpiowskich zaślubin. Są plany, by impreza powróciła w czerwcu tego roku.

Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Mieczysława Mieszki w Kadzidle wraz z nadejściem nowego roku, rozpoczęło poszukiwania młodej pary, która skusi się powiedzieć sobie „Tak” podczas imprezy folklorystycznej „Wesele Kurpiowskie”.

 

– Wesele na kurpiowską nutę, w barwnym obrządku, z tłumem gości i w medialnej oprawie z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich jego uczestników. CKK zaprasza młodych ludzi, którzy właśnie w ten sposób chcieliby rozpocząć nową drogę życia – zachęca CKK w Kadzidle.

Impreza planowana jest na 19 czerwca 2022 roku. Organizator pierwszeństwo daje parom związanym z Zespołem „Kurpianka” i gminą Kadzidło, ale szanse na tego typu zaślubiny maja także inni chętni.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paula
Paula
2 lat temu

Jestem chętna z narzyczonym