Powiatowy Zarząd Dróg z nowym sprzętem. Utrzymanie poboczy będzie łatwiejsze

Powiatowy Zarząd Dróg pochwalił się nowym nabytkiem. To kosiarka bijakowa tylno-boczna. Posłuży do wykaszania przydrożnych rowów i poboczy dróg powiatowych.

 

 – Nowoczesny sprzęt, będący teraz na wyposażeniu Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu, od dzisiaj będzie używany do precyzyjnego wykaszania przydrożnych rowów i poboczy dróg powiatowych – przekazuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Kosiarka  pozwoli na utrzymanie zieleni w nienagannym stanie, co wpłynie nie tylko na komfort jazdy, ale również na wizerunek regionu.

– Sprzęt ten  znacznie zwiększy efektywność prac związanych z utrzymaniem dróg. Dzięki niemu  możliwe będzie  precyzyjne koszenie trudno dostępnych miejsc, co przekłada się na poprawę widoczności na drogach. Lepsza widoczność to większe bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników dróg – zarówno kierowców, jak i pieszych – dodaje samorząd.

Wartość zakupionego sprzętu to 30 750,00 zł brutto.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
15 dni temu

Super miejmy nadzieję że rowy i pobocza zostaną wykoszone,sprzęt ma służyć a nie na pokaz że jest.Moze na strefie zrobią porządek bo rowy już zarosły krzakami

Ola
Ola
15 dni temu
Reply to  Magda

Jak będą tacy operatorzy jak są
To wątpię

Czarnobialy
Czarnobialy
14 dni temu

Super, a może w końcu sprzątną śmieci na strefie?

Stasiu
Stasiu
13 dni temu

Dac tym debilom z cignikow to długo nie pochodzi